Щиро вітаємо Митрополита Володимира з 20-річчям Архієрейської хіротонії!

Рівно 20 років тому, 15 липня 2003 року Божого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин отримав Архієрейську хіротонію з рук світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара та Владик Павла Василика і Софрона Мудрого.

Місяць липень сповнений кількома визначними подіями у житті нашого Високопреосвященного Владики Володимира. Вони особливі не тільки для нього, а й для всієї Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Як ми зазначали раніше, 12 липня 2005 року духовенство й вірні спогадували річницю інтронізації на Івано-Франківську катедру нашого Владики Володимира, який до цього був правлячим Єпископом Коломийсько-Чернівецької Єпархії. Сьогодні ж Митрополит Володимир святкує 20-ту річницю своєї Єпископської хіротонії, а через кілька днів, 28 липня, молитовно відзначатиме день своїх іменин.

З нагоди цих урочистостей Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин, Архієпархіальне управління, духовенство та вірні висловлюють подяку Всевишньому Господу Богові за дар покликання й ревного служіння нашого дорогого Митрополита Володимира.

Ваше Високопреосвященство, бажаємо Вам з великою наснагою у праці та нескореною силою духу і надалі так плідно керувати й розвивати нашу Архієпархію на благо Христової Церкви. Дякуємо за Вашу ревність у виконанні архіпастирських обов’язків!

Нехай Всемогутній Бог благословляє Вас, дає міцне здоров’я та обдаровує всіма ласками.

Нехай Святий Дух надихає Вас та провадить у Вашому нелегкому служінні у Божому винограднику задля спасіння Божого люду, а Пресвята Богородиця буде Вашою помічницею та заступницею!

На многії і благії літа!
Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!