При Архікатедральному соборі відновив свою роботу парафіяльний Карітас

У суботу, 15 липня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відновив свою роботу парафіяльний Карітас.

Списки бенефіціарів формували із парафіян, які належать до потребуючих ланок населення Прикарпаття, серед яких особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї та одинокі люди похилого віку.

У цей день допомогу отримали 30 сімей.

Розпочалася благодійна роздача із молебню до Найсвятішого Серця Ісусового, який очолив о. Юрій Федорчак, сотрудник собору, відповідальний за соціальне служіння святині.

До набору ввійшли такі найнеобхідніші продукти: гречка, рис, вівсяні пластівці, спагеті, олія, печиво, макарони, борошно, вафлі, кілька, чай, крупа пшенична та сардина.

«Дякую за допомогу та підтримку нас, місцевого населення. Адже пенсія у нас маленька, а рідних, які можуть підтримати, немає», — звернулася одна із жінок, яка отримала допомогу.

Дякуємо жертводавцям та волонтерам Архікатедрального собору за проведення даної ініціативи, яка буде реалізовуватися і в майбутньому.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ