У Католицькому ліцеї відбулася зустріч із Владикою Миколою Семенишиним

У п’ятницю, 14 липня, у Католицькому ліцеї святого Василія Великого відбулася тепла зустріч «Моя мрія в житті — бути Людиною» із Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владикою Миколою Семенишиним.

Щоб ближче познайомитися та збагатитися духовно на зустріч зібралося кілька десятків людей. Серед них вірні храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у місті Івано-Франківськ, молодь, діти, та брати-семінаристи.

Модерували розмову о. Віталій Сенько та о. Андрій Гумен, сотрудники парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

Традиційно діалог розпочали зі спільної молитви.

Весь захід був поділений на кілька блоків. У їх часі Єпископ-помічник розповів про своє дитинство, зародження покликання, батьків та сім’ю. Згодом присутні мали змогу більше дізнатися про юність Владики й роки навчання у семінарії.

Кожна людина із залу могла поставити запитання Владиці, на які він радо давав відповідь.

Відтак Єпископ-помічник розповів про своє навчання у Вічному місті — Римі, про труднощі, які виникали, та про виклики, із якими стикався впродовж всього служіння в Італії.

У часі розмови не змогли оминути й час, коли Владика Микола був секретарем великої людини, світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара.

«Я щиро дякую всім отцям, які реалізували цей захід, і вам, тим, хто прийшов на нього. Ви, напевно, не дізналися тут нічого надзвичайного, але напевно почули щось нове для себе. Особисто для мене прості речі є важливими, бо така повсякденність вона будує, вона формує, вона змінює, вона розвиває. Тому я бажаю, аби ця наша така простенька зустріч була на користь кожному із нас», — мовив на завершення Владика Микола.

Насамкінець Єпископ-помічник уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ