Ще дві територіальні громади підписали меморандум з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ

У четвер, 17 лютого 2022 року, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні УГКЦ, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ та Тисменицькою ОТГ.

Підписали договір Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та голова Тисменицької територіальної громади пані Тетяна Градюк.
Протопресвітер тисменицький прот. Петро Скрипник зазначив, що п. Тетяна Градюк налаштована на співпрацю з УГКЦ, в поле діяльності якої входить праця з молоддю, учнями школи та молодіжними організаціями. Однією з таких організацій є Пласт, діяльність якого саме зараз відроджується в Тисменицькій ОТГ.

Окремим пунктом стане створення нового осідку для виховання майбутнього нашої Церкви, а саме будівництво катехитичного центру.

Окрім того, сьогодні, 18 лютого, подібний Меморандум про співпрацю між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ підписали також з Долинською ОТГ. Підписантами меморандуму стали Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та голова Долинської територіальної громади п. Іван Дирів.

«Наша громада отримала благословення преосвященнішого Владики Володимира. Співробітництво Долинської територіальної громади і Метрополії – це можливість укріпити той фундамент єдності, національного виховання, християнського виховання наших людей. Великі духовні та сімейні традиції потрібно берегти, плекати і передавати наступним поколінням. Співпраця в плані капеланства, роботи священників у школах та урядових установах є дуже важливою і потрібною для нас. Переконаний, це дасть хороші плоди для наших дітей і громади загалом», – підкреслив очільник Долинської громади.

Меморандуми підписали з метою об’єднання зусиль у відродженні духовності, моралі, поваги до гідності людини, виховання молоді у духовних та національних цінностях, координації з діяльності щодо надання духовних, національних, християнських, соціальних та адміністративних послуг на території Тисменицької та Долинської територіальних громад.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ