В Івано-Франківській духовній семінарії відбувся день відкритих дверей

В суботу, 19 лютого, відбувся «День відкритих дверей» для всіх охочих вступити до Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.


На початку відбулася реєстрація учасників, після чого була проведена конференція в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого. Під час зібрання всі присутні мали змогу дізнатися про перспективи здобуття богословської освіти, яка є невід’ємним елементом для кандидата у священство.

Опісля абітурієнти мали змогу побувати в семінарійному храмі, де відбулася зустріч з ректоратом семінарії. На початку всі присутні помолилися «Царю Небесний». Першим слово мав віцеректор семінарії — о. Тарас Путько, який розповів про особливості духовної формації в стінах семінарії: «Семінарія не тільки навчає, але й духовно формує. Потрібно навчатися не тільки інтелектуально, але й духовно, постійно перебуваючи у зв’язку з Богом та розмовляючи з Ним». Після цього кандидати до вступу мали змогу дізнатися про внутрішній розпорядок закладу, умови навчання, а також про побутову частину життя семінариста.

Наступним слово мав префект семінарії – бр. Іван Харевич. Він детально розповів мету духовної семінарії, яка виховує майбутніх проповідників українського народу та пастирів, які ведуть довірену їм паству до Небесного Царства. «Семінарія – це місце, де кожен може знайти себе самого. Семінарист має віддячитися Богу, який дає великий завдаток та безмежні ласки кожному зокрема», – зазначив префект. Крім того, бр. Іван докладно розповів про діяльність усіх відділів духовного закладу, які ведуть активний спосіб життя: «Кожен має змогу залучити себе там, де може проявити свої найкращі здібності. У семінарії будь-хто може розвиватися та реалізовувати себе, проявивши ініціативу».

Після цього була проведена екскурсія по всій семінарії. Абітурієнти мали змогу відвідати рефектар, рекреаційну кімнату, кухню, келії та підвальне приміщення.

Щиро запрошуємо до вступу!