Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували в Івано-Франківську

У п’ятницю, 18 лютого, урочистою ходою та спільною молитвою в Меморіальному сквері вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні, воїнів АТО та усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

Панахиду відслужили отці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, спільно з численним духовенством УГКЦ та інших конфесій. Молитовне віче-реквієм проходило під вокальний супровід братів-семінаристів.

Вшанувати пам’ять та помолитися за героїв прийшли представники влади, знайомі, друзі, рідні загиблих та небайдужі містяни. Присутні тримали в руках фотографії героїв, факели та українські прапори.

Окрім того, присутні мали змогу переглянути театралізовану сценку, яка пригадала усім одну із найбільш трагічних подій в історії незалежності України. На завершення відбулося урочисте покладання квітів до могил Героїв.

Пригадуємо, що в Україні 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні. Саме 18-21 лютого 2014 року у Києві відбувалися найжорсткіші протистояння між силовиками та учасниками Революції Гідності. 20 лютого 2014 року загинуло найбільша кількість активістів Євромайдану.