Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ підписала черговий меморандум про співпрацю

У вівторок, 22 лютого 2022 року, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні УГКЦ, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ та Солотвинською ОТГ.

 

Підписали договір Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та голова Солотвинської територіальної громади п. Манолій Піцуряк.

 

 

Так церква, і селищна рада Солотвина окреслили напрямки співпраці щодо підвищення фахового рівня педагогічних та науково-педагогічних працівників відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти а також потреб педагогів, батьків, здобувачів освіти.

 

 

«Наш християнський обов’язок – зуміти передати дітям те, що передали нам предки: Божі ласки, Божі Заповіді, та Божий закон. До прикладу, сьогодні дуже добре працює сфера військового та медичного капеланства. Уявіть, як би виглядали лікарні без капеланів. Там священник  молиться за хворих, підтримує родину недужого і готовий бути поруч, як тільки з’являється потреба у духовному супроводі», – зазначив Митрополит Володимир.

 

 

За словами Архієрея, так само мало б відбуватися і у школах: «Оскільки в закладах освіти теж необхідне капеланство, щоб діти пізнавали Бога та отримували належну духовну опіку».

 

 

Голова селищної ради погодився з важливістю тісної співпраці з Церквою та закріпив свою позицію підписанням даного Меморандуму.  

 

 

 

 

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ