Протопресвітери Архієпархії зустрілися з представницями проєкту «Разом з Україною завжди»

У вівторок, 2 квітня, протопресвітери Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ зустрілися з представницями італійсько-українського благодійного проєкту «Разом з Україною завжди» AID 012832/01/0, який зовсім скоро розпочне свою діяльність. Головним партнером ініціативи є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

На початку заходу п. Віра Біла, представниця італійської благодійної організації «Місія Калькутта» в Україні, яка презентувала священнослужителям очільницю проєкту п. Міну Ланціллотті й офіцерку з моніторингу та оцінки п. Міколь Сімонато.

Звертаючись до духовенства, керівниця проєкту розповіла про те, як буде відбуватися роздача гуманітарної допомоги та зазначила, що цьогоріч вона проводитиметься у два етапи по 4 місяці й охоплюватиме близько 50-ти потребуючих сімей у межах одного протопресвітеріату.

Також представники благодійної ініціативи презентували присутнім критерії відбору бенефіціарів та роздумали над тим, як найкраще проводити дистрибуції. Пані Міна зазначила, що перша видача гуманітарної допомоги запланована на травень, опісля Великодніх свят.

Окрім того, пані Віра розповіла про особливості цьогорічного проєкту, а також про те, чим він відрізняється від «Разом з Україною», який реалізовувався Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ минулого року.

У рамках «Разом з Україною завжди» передбачено різноманітні активності. Зокрема, під час видачі гуманітарної допомоги, люди зможуть отримати психологічну підтримку від кваліфікованих спеціалістів. З дітьми ж у цей час працюватимуть аніматори.

Варто зазначити, що разом із командою дистрибуції, до деканатів приїжджатимуть фахівці Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки», які будуть забирати кров для загального аналізу та матимуть змогу на місці зробити кардіограму.

Окрім цього, у рамках даного проєкту, як і тогоріч, надаватимуть абсолютно безкоштовні пакети медичної допомоги у «Клініці святого Луки» для найбільш вразливих верств населення.

Насамкінець отці-протопресвітери мали нагоду поставити запитання очільницям проєкту та отримати на них відповідь.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ