Прем’єр-міністр Великобританії помолився за Україну в українській катедрі в Лондоні

У неділю, 27 лютого, Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон відвідав українську католицьку катедру Пресвятої Родини в Лондоні, де зустрівся з українською громадою та помолився за Україну.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У катедральному храмі прем’єр-міністра зустріли владика Кеннет Новаківський, єпарх Лондонської єпархії Пресвятої родини, та лідери української громади у Великій Британії.

Борис Джонсон завітав, щоб почути їхні розповіді про вплив російського насильства на народ України, повідомляється на сайті британського уряду.

У своєму зверненні прем’єр-міністр висловив захоплення відвагою українців, які протягом останніх днів героїчно захищають Україну від російського вторгнення.

«Останніми днями світ став свідком вражаючих проявів хоробрості та героїзму українського народу у відповідь тим, хто хоче силою знищити його свободу. Велика Британія не відвернеться від вас у скрутну годину для України. Ми надаємо всю економічну та військову підтримку, яку можемо, щоб допомогти тим українцям, які ризикують усім заради захисту своєї країни», – сказав Борис Джонсон.

Джерело