Прем’єр-міністр Австралії відвідав Літургію в Сіднеї та висловив слова підтримки українському народові

У неділю, 27 лютого, Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон узяв участь у недільному богослужінні в Українській Греко-Католицькій Церкві Святого Андрія Первозваного в м. Лідкомб (Австралія).

У своєму зверненні до української громади Нової Валії Прем’єр-міністр відзначив героїзм і сміливість українського народу в боротьбі за мир у своїй країні. Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

Настоятель парафіяльної спільноти о. Симон Цькуй у дописі на фейсбук-сторінці так описав цей день: «Надзвичайний день в житті нашої парафії. Такі змішані емоції. Перше Урочисте Причастя о 9:30 для 13 наших дітей. Потім візит Прем’єр-міністра разом із двома офісами і нашим місцевим членом. Обидві Літургії були наповнені людьми, але англійська об 11:30 була надзвичайною. Щиро дякую всім! Особлива подяка має бути передана нашим співцям Адаму, Бріджитту, Бену та Беньяміну за англійську Літургію. Щонеділі вони провадять спів на Літургії англійською мовою для 25–30 людей, які регулярно її відвідують. Сьогодні вони співали з допомогою о. Юстина. Прем’єр наполіг на зустрічі з ними та подякував їм. Дякую всім, хто був на обох Літургіях. Україна – в наших серцях і молитвах».

Водночас колишній прем’єр-міністр Австралії Тоні Еббот відвідав святу недільну Літургію в українській греко-католицькій церкві в Мельбурні, а лідер опозиції Ентоні Альбанізі молився разом з українцями Ньюкаслу.

Тож найвища влада Австралії виявляє свою підтримку для українського народу та долучається до всього світу молитвою за відновлення миру на нашій багатостраждальній землі.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ