Папа: молімося за завершення війн у світі, особливо, в дорогій Україні

Під час середової зустрічі з паломниками Папа Франциск кілька разів закликав до молитви за Україну й до солідарності з нею.

Про це інформує українська редакція «VaticanNews».

Завершуючи традиційну зустріч з паломниками, що відбувалася на площі Святого Петра в середу, 7 червня 2023 р., Папа Франциск нагадав про ініціативу «Хвилина задля миру», яку Міжнародна Федерація Католицької Акції проводить у річницю історичної молитви за мир, що 8 червня 2014 року відбулася у Ватиканських садах за участі президентів Ізраїлю та Палестини.

«Завтра, о 13:00, Міжнародна Католицька Акція заохочує віруючих різних конфесій і релігій, зосередитися на молитві, присвятивши “Хвилину заради миру”. Приймімо це запрошення, молячись за завершення війн у світі та особливо за дорогу та багатостраждальну Україну».

Із заохоченням давати свідчення віри через витривалість у милосердній любові та підтримці України Папа Франциск звернувся до польських прочан. У світлі теми свого повчання, виголошеного з нагоди загальної аудієнції, він побажав: «Нехай же приклад святої Терези від Дитятка Ісуса підбадьорить ваш народ у євангелізаційній ревності, яка виявляється також через цінне служіння польських місіонерів на периферіях світу. Давайте свідчення Ісусові прикладом свого життя, будьте витривалими в християнській любові та в підтримці українців».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ