![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/345625452_579128307712265_7522362895471730587_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/345625452_579128307712265_7522362895471730587_n.jpg)
Під час табору діти кожного дня молилися на Святій Літургії, а опісля насичено проводили час — грали у різноманітні ігри, брали участь у конкурсах та вікторинах, а також відвідували цікаві екскурсії. Про це зазначають на фейсбук-сторінці ліцею.
Духовно супроводжував дітей о. Василь Чорній, капелан навчального закладу, а також брати-семінаристи.
Організатори кажуть, що було весело і круто, а діти отримали море вражень й позитивних емоцій.
«Багато приємних та позитивних вражень, які на завжди залишаться у серцях. І дитяче «Хочемо ще!» надихає на пошуки нових ідей!», — додають на фейсбук-сторінці ліцею.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ