Християнська спільнота «Метаноя» провела курс «Руах» для молоді

Впродовж останніх десяти неділь у Катехитичному центрі, що діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, відбувся курс «Руах», який проводила християнська молодіжна спільнота «Метаноя».

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів Святослав Стефанишин.

Мета курсу полягала у тому, щоб після зустрічей кожен учасник міг визнати “Знаю, у що вірю”. Цей вислів став слоганом курсу «Руах». Відповідальним за проведення зустрічей спільноти був Ростислав Зваричук.

Впродовж заходу спікерами були священики й аніматори спільноти. Зокрема, о. Тарас Дзяйло, о. Роман Терлецький, о. Василь Савчин, о. Михайло Віхоть та інші.

Всього курс відвідало близько 80 молодих людей, віком від 14 до 23 років.

Як зазначає Святослав Стефанишин, кожна зустріч складалась із навчання, молитви, знайомства та поділу на малі групи.

Курс закінчився 2-денним виїздом, який відбувся у м. Яремче, а саме до будинку сестер мироносиць під покровом Св. Марії Магдалини на свято П’ятидесятниці.

У празник Зіслання Святого Духа учасники поїздки мали нагоду молитися на Божественній Літургії, яка відбулася у давньому храмі св. Івана Милостивого, побудованого у 1766 році, що у с. Ямна.

Під час подорожі у Яремче для учасників також провели конференції, молитви до Святого Духа, ігри, транслювали фільм на великому екрані, а також організували похід на скелі Довбуша. Крім того, молодь молилась та співала разом з учасниками християнського гурту «Кана».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ