Октет Івано-Франківської духовної семінарії «Te Deum» взяв участь у святковій Академії у Львівській духовній семінарії

У суботу, 2 грудня, октет Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата «Te Deum» взяв участь у святковій Академії та фестивалі семінарійних октетів, що відбувалися у Львівській духовній семінарії Святого Духа з нагоди 240-літнього ювілею від заснування формаційного закладу.

Про це пише інформаційний центр ІФДС.

Святкування розпочалося з Архієрейської Божественної Літургії у храмі духовної семінарії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор Возьняк у співслужінні єпископів УГКЦ, ректорату Львівської духовної семінарії Святого Духа та запрошеного духовенства, зокрема ректора Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата — о. Тараса Путька.

Опісля розпочалася святкова Академія та фестиваль октетів греко-католицьких семінарій з Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Дрогобича та Брюховичів.

Зі сторони Івано-Франківської духовної семінарії у заході брав участь октет «Te Deum» (регент — п. Андрій Галавай), учасники якого виконали духовний твір «Благослови, душе моя, Господа» (музика Р. Гурка), а також повстанську пісню «Де ж наша слава» (обробка М. Гусар).

Після виступу організатори висловили вдячність ректору Івано-Франківської духовної семінарії о. Тарасу Путьку за участь в урочистих подіях, а також октету «Te Deum» за їхній чудовий спів. Крім того, ведучі заходу від імені всієї спільноти ЛДССД привітали спільноту ІФДС, яка нещодавно відзначала 130-ліття від свого заснування.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ