На парафії села Ямниця проходять зустрічі родин Захисників

У неділю, 31 березня, на парафії святого Миколая села Ямниця, Єзупільського протопресвітеріату, відбулася чергова зустріч з родинами загиблих Героїв України.

Її особливістю стало створення «Кола контролю»: учасники роздумували над радісними моментами життя, пригадували собі тих, для кого можна світити любов’ю та тих, хто для них є світлом у житті.

Закінчилася зустріч співаною молитвою на вервиці за перемогу України. Також учасники обговорили плани й пропозиції на проведення майбутніх заходів, які систематично проводяться при парафії.

«Війна — це щоденний потужний стрес. Кожен з нас намагається допомогти собі та навколишньому світу, проконтролювати, що відбувається і змінити те, що відбувається не так, як нам би цього хотілося. А чи виходить це? Чи потрібно це? Чи все, що навколо нас, залежить від нас? Як жити далі? Де віднайти сенс та мету життя?» — відповідь на ці та інші питання учасники зустрічей намагаються віднайти через спілкування з Богом та одне з одним, розповідає о. Ярослав Рожак, сотрудник святині.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ