У Рожнятові відбулися дні віднови духа для вірних

У період із 24 по 26 березня на парафії Різдва Христового, що у смт Рожнятів, однойменного протопресвітеріату, тривали дні духовної віднови для вірних.

Великопосні реколекції провадив о. ліц. Іван Шуфлат – священнослужитель Чернівецької єпархії УГКЦ й психотерапевт.

У неділю, 24 березня, під час однієї із наук реколектант розповів присутнім про Пратулинських мучеників, мощі яких перебували у храмі в часі реколекцій. День завершився Великою Вечірнею з Литією.

Наступного дня, 25 березня, наша Церква святкувала празник Благовіщення Діви Марії. Це свято є поєднане із днем подяки за дар життя. Спершу вірні мали нагоду молитися на Божественній Літургії, яка відбулася у каплиці Рожнятівської багатопрофільній лікарні.

Крім того, душпастирі із вірними та медичним персоналом молилися молебень біля фігури Богородиці у пологовому відділенні закладу. Богослужіння очолював реколектант – о. Іван Шуфлат.

Цього ж дня, після виголошення науки душпастирем, у храмі Різдва Христового відбулося освячення образу «Ісус благословляє дітей».

У третій день великопосних реколекцій, 26 березня, у Рожнятівському ліцеї відбулась зустріч з працівниками закладу, яку очолив о. Іван Шуфлат. У цьому часі в співпраці з о. Степаном Твердорхлібом, протопресвітером Рожнятівським, та о. Іваном Кшебетом, реколектант провів духовну науку для дирекції та вчителів.

Темою спілкування стали роздуми над викликами, які ставить сьогодення перед освітянами у вихованні дітей та підлітків у світі, а також про моральне й духовне зростання.

Відтак душпастирі освятили ікону, яка відтепер буде перебувати у приміщенні ліцею, де щотижня буде проводитись спільна молитва.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ