На парафії села Букачівці відбулися Великопосні реколекції

У період з 28 по 31 березня, при парафії Різдва Христового села Букачівці, однойменного протопресвітеріату, відбувалися Великопосні дні духовної віднови. Реколектантом став о. Андрій Заліський, сотрудник парафії Вознесіння Христового міста Івано-Франківськ.

Розпочалися реколекції зі спільної молитви на вервиці та вступної науки, у якій о. Андрій крізь призму різноманітних питань сьогодення розважив над шляхом людини у часі Великого посту.

Кожен наступний день розпочинався з богослужінь та продовжувався науками. У часі реколекцій проводилися зустрічі з дошкільнятами, ліцеїстами та освітянами, медиками й представниками влади.

Крім цього, всі охочі могли приступити до Таїнства Покаяння та Святого Причастя. Насамкінець духовної віднови священнослужителі поблагословили вірних мощами святого Івана Хрестителя, які цими днями перебували у храмі.

Завершилися реколекції молебнем за Україну, у часі якого присутні підносили до Бога благання про настання перемоги та праведного миру у нашій Батьківщині.

«Щиро дякуємо о. Андрію Заліському за проведення днів віднови духа. Нехай Господь й надалі провадить вас на плідне служіння, жертовність та сіяння зерен Божого Слова», — висловлює вдячність парох храму Різдва Христового о. Мирослав Любінець, протопресвітер Букачівецький.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ