На парафії Різдва Пресвятої Богородиці відбулися нічні чування

Нещодавно на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, яка знаходиться у місті Івано-Франківськ, Центрального протопресвітеріату, відбулися нічні чування.

Тема нічних чувань — «Життя Ісуса: від Вифлеєму до Йордану». Моління на чуваннях проводили два священнослужителі храму — о. Андрій Гумен та о. Віталій Сенько.

Молитовний вечір розпочався із Божественної Літургії, в часі якої вірні мали нагоду приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Опісля присутні у храмі молилися на вервиці до Пресвятої Богородиці.

Звертаючи увагу на період життя Ісуса від народження до Хрещення, о. Андрій Гумен під час проповіді наголосив на важливості не лише самого свята, але й самого часу приготування до тієї чи іншої події. Адже Церква пропонує вірянам готуватися до народження Спасителя впродовж 40 днів, проходячи шляхом Різдвяного посту.

«Через певний час після приходу у світ, маленький Ісус, зі святим Йосифом та Марією, мусили покинути свій край, щоби зберегти життя дитяткові. У цей момент бачимо Творця, який створив людину, і саме людські руки його рятують від Ірода. Бог готовий покластися на людину. Він не боїться довірити їй важливу місію. Нашим завданням є бути готовим служити Господеві, куди б він нас не покликав, бо Ісус завжди є з нами», — ділився духовними роздумами о. Андрій з вірними під час науки.

Наступною частиною молінь стала Адорація Найсвятіших Тайн, а відтак у храмі лунала Ісусова молитва.

На завершення священники висловили вдячність за єднання у молитві:

«Дякуємо кожному, хто цей молитовний вечір провів разом із нами».