Сілець вкотре передав автомобіль для потреб українських Захисників

У неділю, 22 січня, на парафії Різдва Христового, що у с. Сілець, Єзупільського протоперсвітеріату, освятили службовий автомобіль, який 23 січня вирушив у дорогу на схід України, щоб бути використаним для потреб українських Воїнів.

Завдяки добрій співпраці церкви Різдва Христового з польськими колегами, за сприяння Петра Кормила, вже вкотре придбали автомобіль для Захисників України.

Автомобіль Nissan X – TRAIL придбали та довели до технічного ладу за кошти Сергія Вітрикуша для виконання бойових завдань 102 бригади 77-го батальйону.

Чин освячення автівки після недільної Божественної Літургії здійснив парох храму — о. Василь Смицнюк за участі парафіян храму, а також місцевої влади.

«Дякуючи Богові та молитвам добрих людей, подорож до наших дорогих воїнів закінчилась щасливо. Під час поїздки ми відвідали наших захисників у чотирьох місцях. Хочеться зазначити, що ця поїздка була особливою, оскільки вдалося не тільки передати потрібні речі та автомобіль, але й надати духовно-психологічну підтримку воїнам та спільно помолитись молебень за перемогу», — зазначив о. Василь Смицнюк.

Також о. Василь Смицнюк та волонтери подякували всім, хто спричинився до доставлення транспортного засобу:

«Висловлюємо слова вдячності всім тим, хто долучився до цієї поїздки, а саме, парафіянам с. Сілець, пароху с. Стриганці — о. Богдану Веприку та його парафіянам, голові Ямницької сільської ради — Роману Крутому, волонтерам — Марічці Вольфарт, Петру Кормило та Галині Шпільчак, сім’ї Андрія та Наталії Щербій, а також Ярославу Деркачу і Михайлу Ковальчуку, які допомогли доставити автомобіль та необхідні речі нашим захисникам. Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!».

Повідомив о. Василь Смицнюк