На Ясній Горі у Гошеві відзначили храмове свято

У суботу, 19 серпня, у василіянському монастирі на Ясній Горі в Гошеві, парафіяни урочисто відзначили храмове свято Преображення Господнього. Згідно з історичними даними, храм було освячено 19 серпня 1842 року.

Про це повідомляють на офіційному сайті Василіянського монастиря на Ясній Горі в Гошеві.

Божественну Літургію очолив ігумен василіянського монастиря Христа Царя в м. Івано-Франківська отець Артемій Новіцький, ЧСВВ, у співслужінні ігумена гошівського монастиря отця Мар’яна Гробельного, ЧСВВ. У часі проповіді о. Артемій наголосив на тому, що на горі Тавор вічний і незмінний Бог показав свою могутність. Також отець підкреслив, що людина пізнається в терпіннях і життєвих складностях, де видно всі її позитивні та негативні сторони. Терпіння і хрест є завжди лакмусовим папірцем нашої любові й вірності.

По завершенні отець Мар’ян привітав всіх вірних із храмовим празником, а також хор «Тавор» із 17-ю річницею від заснування. Священнослужитель побажав всім щедрих Божих ласк для преображення сердець, щоб могти колись у вічності оглядати сяйво обличчя нашого Господа.

Урочистість завершилась освяченням фруктів, які цього дня вірні приносять до храму на знак вдячності Богові за цьогорічний врожай.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ