Відбувся молодіжний християнський табір на Драгобраті

Уже 18 років поспіль, на горі Драгобрат  (1400 м. над рівнем моря), що у с. Ясіня, Закарпатської області, відбуваються молодіжні християнські табори, організовані отцями та сестрами-монахинями Чернечої Родини Воплоченого Слова. Цього року у молодіжному таборі взяли участь 72 хлопців та дівчат.

Про це повідомляє пресслужба Згромадження Волоченого Слова.

Тема табору — «Христос Цар», а дивізом стало гасло «Кличе Христос усіх: “Прийдіть мої солдати”». Ці особливі заклики підібрані у час війни, щоб навчити молодь зростати у мужності та великодушності, серед непростого часу, який зараз переживаємо.

Усі учасники табору були поділені на чотири команди: «Вартові віри», «Стрільці надії», «Лицарі любові» та «Воїни Добра».

Вилазки на вершини гір, щоденна Служба Божа, проповіді, молитва на вервиці, «слово на добраніч» й вечірня ватра допомагали всім учасникам поглибити свої знання про ці прекрасні чесноти мужності та великодушності.

«Дякуючи Богові та старанням отців, братів і сестер та членів ІІІ Чину Чернечої Родини Воплоченого Слова, навіть у ці непрості часи війни наша молодь скріплюється в надії на перемогу добра над злом та вчиться покладатись виключно на силу Божу у цій тяжкій боротьбі», — зазначають організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ