Митрополит Володимир освятив карету швидкої допомоги для дитячої лікарні

У вівторок, 27 лютого, на подвір’ї архієпархіального управління відбулося освячення карети швидкої допомоги для Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Чин благословення транспортного засобу здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

У часі моління Архієрею співслужив о. Віталій Токар, судовий вікарій Архієпархії, о. Микола Катрич, медичний капелан дитячої лікарні, та о. Михайло Макар, віцеканцлер курії.

Отримати автомобіль прибуло керівництво медзакладу, зокрема заступниця медичного директора з хірургічної та перинатальної роботи п. Наталя Митник, заступниця медичного директора п. Оксана Дащенко та членкиня опікунської ради, співзасновниця БФ «Фундація доброчинців» п. Уляна Сташко.

Даний транспортний забір вдалося отримати в дарунок від Карітасу апостольського екзархату Української Греко-Католицької Церкви в Італії за сприянням Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, в особі Митрополита Володимира.

«Дякуємо за ваше жертовне служіння тим, хто найбільше потребує допомоги. Бажаю вам виконували свою роботу з Божого благословення, з Господньої доброти. Бо ми всі щиро прагнемо того, щоб Бог нас любив, а Він нас любить в рази більше, коли ми любимо, шануємо та допомагаємо нашим ближнім. Просимо у Господа, щоб за вашу відданість Він зсилав на вас Свою благодать, щоб у здоров’ї та гаразді ви здійснювали своє таке нелегке та жертовне служіння», — мовив Митрополит Володимир, звертаючись до медиків.

Окрім того, Владика Володимир спільно із медпрацівниками подякували жертводавцям, зусиллями яких придбана швидка, зокрема апостольському екзарху для українців-католиків візантійського обряду в Італії Владиці Діонісію Ляховичу, о. Володимиру Медвідю та о. Василю Романюку.

Відтак для всіх лунало Многоліття.

Насамкінець представники медустанови подякували Архієпархії за постійну підтримку та допомогу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ