Медіа-проєкт «Бог і Людина»: 5 фактів про Блаженнішого Любомира Гузара

У понеділок, 26 лютого, медіа-проєкт Івано-Франківської духовної семінарії «Бог і Людина» випустив новий відеоролик про життя слуги Божого Блаженнішого Любомира Гузара з нагоди 91-ї річниці від дня його народження.

Про це зазначає інформаційний центр ІФДС.

У короткому та цікавому відео учасники медіа-проєкту підготували 5 фактів про Блаженнішого Любомира Гузара, який очолював Українську Греко-Католицьку Церкву з 2001 по 2011 рік.

Відео можна переглянути на YouTube-каналі семінарії за цим посиланням

Інтернет-сторінки медіа-проєкту:

Instagram – @godandhuman.ifds

TikTok – @godandhuman.ifds

Довідково:

Медіа-проєкт Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата «Бог і Людина» запустили у вересні 2023 року Божого з благословення Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Учасники цього медійного проєкту – брати-семінаристи випускають короткі та пізнавальні відеоролики на різні богословські теми, які мають на меті допомогти людям більше пізнати Бога.

Головним завданням цієї медіа- спільноти є «нова катехизація» та роз’яснення найактуальніших тем з богослов’я та історії Церкви для широкого кола зацікавлених людей за допомогою інноваційних засобів комунікацій, що сприяє їхньому глибшому впровадженню у життя Церкви.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ