В Івано-Франківську відбулась Всеукраїнська спартакіада між семінаріями УГКЦ

У вівторок, 27 лютого, в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась Всеукраїнська спартакіада між семінаріями Української Греко-Католицької Церкви. Розпочався захід з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Організаторами спартакіади стала Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у співпраці з Івано-Франківською духовною семінарією ім. свщмч. Йосафата та Всеукраїнською організацією «Спорт для всіх». У ній взяли участь брати-семінаристи з Івано-Франківської, Львівської, Київської та Тернопільсько-Зборівської Архієпархій УГКЦ, а також із Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського.

Учасники змагалися у чотирьох видах спорту: футбол, плавання, настільний теніс та шашки.

Захід розпочався зі спільної молитви за українських Воїнів, завдяки яким сьогодні можливе проведення спартакіади.

Опісля до семінаристів з вітальним словом звернувся Митрополит Володимир: «Радий вітати вас на такому чудовому духовно-спортивному дійстві. Насамперед хочемо подякувати керівництву цього закладу освіти та Івано-Франківській обласній військовій адміністрації за сприяння у його проведенні. Пам’ятаємо, що перебуваємо у важкому часі війни, тому фізичне виховання зараз є актуальним, як ніколи. І звісно ж: «у здоровому тілі — здоровий дух», тож плекаючи свою духовність маємо не забувати й про фізичний стан».

Згодом Архієрей поблагословив учасників освяченою водою та побажав гарного проведення змагань.

На захід також завітали начальник управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації п. Орест Оклієвич, його заступник п. Констянтин Лисейко та керівник Івано-Франківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.

Відтак слово мав директор коледжу фізичного виховання п. Любомир Пасічняк, який привітав гостей на Прикарпатті та побажав справедливих змагань.

Після урочистостей розпочалась основна частина спартакіади. За результатами змагань перше місце посіла команда Івано-Франківської духовної семінарії, друге місце зайняла команда Тернопільської духовної семінарії, а третє — Львівської духовної семінарії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ