Митрополит Володимир освятив чергову карету швидкої допомоги для потреб ЗСУ

Сьогодні, 8 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин біля Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового м. Івано-Франківська здійснив Чин освячення чергової карети швидкої допомоги для потреб українських військовослужбовців.

Автомобіль придбали за пожертви громади вірних Апостольського екзархату УГКЦ північно-італійського міста Мілану.

Карету передали на Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, який в свою чергу перенаправить авто на воєнний фронт для потреб 77-ї новоствореної аеромобільної бригади десантно-штурмових військ ЗСУ.

Після Чину освячення транспортного засобу військовослужбовцям співали Многоліття, а згодом Владика Володимир звернувся до всіх присутніх з духовним словом:

«Ми раді, що освячуємо цей транспортний засіб, завдяки якому ми зможемо зберегти здоров’я і життя наших воїнів і цивільних. Пам’ятайте, що ми щоденно молимося за Вас, дорогі воїни, від самого ранку аж до пізньої ночі, щоб ангел-хоронитель Вас беріг. Війна є непередбаченою і страшною, тому просимо Бога, щоб дарував нам мир та перемогу. Сьогодні бажаємо Вам Божого благословення та опіки. Кріпімося й працюймо всі разом, молячись за нашу Батьківщину – Україну! В окремий спосіб дякуємо всім нашим волонтерам як в Україні, так і за її межами, які стараються, щоб один одного підтримувати та допомагати. Там, де єдність, там і є сила народу!»

На завершення події Митрополит Володимир уділив військовослужбовцям своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ