Митрополит Володимир очолив парастас за полеглим Героєм України

Сьогодні, 8 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив парастас за полеглим Воїном Мирославом Шмігелем, який був жителем с. Угринів.

Мирослав Шмігель — батько чотирьох дітей, зокрема, бр. Дмитра Шмігеля — семінариста III курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Герой України загинув 2 листопада на передовій в Донецькій області, віддавши своє життя за волю і незалежність України.

Митрополит Володимир очолив Парастас за полеглим у співслужінні о. Михайла Залеського — пароха храму Архистратига Михаїла с. Угринів, отців Івано-Франківської духовної семінарії, представників ректорату Івано-Франківської академії Івана Золотоустого та багатьох душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після заупокійної молитви Владика Володимир звернувся до родини загиблого Воїна:

«Дорога скорботна родино, дорогі браття і сестри у Христі! Ця сумна вістка облетіла все наше Прикарпаття, що між нами вже немає нашого Воїна Мирослава. Молимося за наших воїнів і перед ними схиляємо всі наші голови, бо якби не їхня участь, не їхня відвага, не знаємо, чи сьогодні була би вільна і незалежна Україна. Наші героїчні сини і дочки, які залишили все, відчувають, що мають бути там, де найбільше потрібно в цей важкий для нас час. Молимося за нашого Воїна Мирослава, якого сьогодні Господь милосердно приймає, відкриваючи йому двері Царства Небесного. Нехай терпіння, які він переніс на землі, будуть йому завдатком, щоб він заслужив на вічне життя з Богом».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ