За підтримки БФ «Карітас» відбувся ярмарок «Майбутнє доброї справи – в твоїх руках»

В неділю, 6 листопада, на подвір’ї храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в Крихівцях, відбувся щорічний благодійний ярмарок «Майбутнє доброї справи – в твоїх руках» за підтримки БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

Ярмарок організували з метою збору пожертв для роботи Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей, підлітків та молодих дорослих з обмеженнями.

На ярмарку кожен охочий міг придбати для себе чи друзів вироби, що виготовлені руками людей з інвалідністю.

Працюючи у професійних майстернях Карітасу, молодь створювала вироби з декоративно-прикладного мистецтва: вироби з дерева в стилі декупаж, вироби з бісеру та намиста, картини, новорічні прикраси на ялинку, новорічні віночки, підставки під кружки, свічки, м’які іграшки та багато іншого.

На захід завітали місцеві парафіяни та гості села, а також парафіяльну молодь прийшли підтримати працівники Карітасу.

«Парафіяни з цікавістю підходили та обирали вподобану річ і робили благодійні пожертви на розвиток Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю», — мовили організатори ярмарку.

Також ініціатори заходу зазначили:

«Дякуємо також і жертводавцям, котрі нічого не придбавши, клали свою пожертву від серця до скриньки. Набувачі Центру, батьки і соціальні викладачі щиро вдячні місцевій громаді за зроблені пожертви. Цього місяця ярмарки відбудуться ще на декількох парафіях Івано-Франківська!»