![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337050415_1171457546849333_6946651605468219182_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337050415_1171457546849333_6946651605468219182_n.jpg)
Реколекційні науки для молоді проводив о. Андрій Заліський, сотрудник парафії Вознесіння Господнього.
Програма реколекцій була насиченою: впродовж цих днів учасники відвідували Святі Літургії у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, гуляли карпатськими схилами й насолоджувалися чудовими краєвидами, виконували різні завдання.
«На реколекціях молодь роздумувала над темами «Покликання людини», «Як бути собою» та «Шкідливі звички і як з ними боротися». Учасники реколекцій не лише збагатилися новими знаннями і цікаво провели час в колі друзів, але й примирилися з Богом, приступивши до Таїнства Покаяння та Святого Причастя», — зазначили на фейсбук-сторінці парафії.
Дні духовної віднови стали гарною можливістю переусвідомити погляди на життя, тому молодіжна спільнота проводитиме їх частіше.
Повідомив о. Іван Сус