Спільнота «Дружина Воїна» здійснила паломництво до Старуні

У суботу, 18 березня, дружини Захисників, а також мами й дружини полеглих Героїв України відправилися у паломництво до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що у селі Старуня.

Спільноту “Дружина Воїна” у часі паломництва супроводжував о. Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На початку паломництва всі присутні мали змогу побувати на цікавій екскурсії у музеї «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ», її провів о. Іван Харевич, префект Івано-Франківської духовної семінарії.

Згодом прочани взяли участь у молитві Хресної дороги, в часі якої розважали над великою жертвою Ісуса заради нашого спасіння.

Відтак відбулася Божественна Літургія, у часі якої вірні спільно молились у своїх наміреннях. Опісля Служби Божої була відправлена панахида за полеглими Героями України.

Своє паломництво прочани завершили екскурсією в приватному етнографічному музеї Бойківщини, що у селі Фитьків Надвірнянського району. Там отець Микола Григорук, настоятель місцевої парафії св. Параскеви, захопливо розповів про експонати музею та про культуру бойківського краю.

«Молитва і спілкування сьогодні стали добрим ресурсом, натхненням і відновленням», — зазначили на фейсбук-сторінці спільноти «Дружина Воїна».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ