«Лицарі Колумба» завершили формування продуктових наборів для потребуючих

Нещодавно учасники братерської організації «Лицарі Колумба» ради №15804 імені Митрополита Андрея Шептицького, що діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, завершили формувати продуктові набори для потребуючих осіб.

Окрім того, участь у цьому фасуванні продуктових наборів взяли лицарі-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії, лицарі із місцевих рад таких населених пунктів: Вовчинці, Букачівці та Бучач, а також за участю студентів-волонтерів різних навчальних закладів.

Читайте більше«Лицарі Колумба» фасували харчову допомогу для потребуючих людей

Загалом вдалось сформувати близько 20 тонн допомоги.

Основна частина допомоги попрямувала в прифронтові регіони України, де лицарі місцевих рад розповсюдять її серед потребуючих.

Інша ж частина пакунків буде передана для внутрішньо переміщених осіб різних регіонів Івано-Франківської області.

Довідково:

Лицарі Колумба — найбільша благодійна братська організація чоловіків-католиків у світі. Вона об’єднує понад 2 мільйони людей звідусіль. Базуючись на засадах благодійності, єдності та братерства, спільнота невпинно служить Церкві, локальним громадам, сім’ї, молоді, братам лицарям та всім потребуючим.

Лицарі Колумба реалізовують багато проєктів у справі допомоги іншим. Одним із таких є праця, де спільнота робить пакунки допомоги. З початку повномасштабної війни в Україні багато людей постраждали та попали у скрутне становище.

Ці пакунки допомоги спрямовані для того, щоб допомогти цим людям. Наразі пакунком допомоги є набір із базових продуктів, таких як цукор, борошно, гречка, рис, м’ясні та рибні консерви тощо.

Від 24 лютого 2022 року польська спільнота Лицарів Колумба передала Україні близько 200 тис. пакунків. Натомість в Україні започаткувати цей процес було складно. Тому, починаючи від березня 2023 року, у Львові та Тернополі почали складати коробки з харчовими наборами. Цю ініціативу перехоплюють й інші ради Лицарів Колумба в Івано-Франківську, Києві та інших містах.

Дана благодійна акція не тільки надає потребуючим пакунок допомоги, а й підтримує українську економіку, адже у продуктовий набір входять наші вітчизняні продукти.

Проєкт в Україні тільки розвивається, проте вже можна з певністю сказати, що вже більш ніж 10 тис. пакунків допомоги було зроблено тут та доставлено потребуючим на Сході та внутрішньо переміщеним особам.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ