Блаженніший Святослав освятив багатофункціональний центр у Зарваниці

У Зарваниці під час 94-ї сесії Архієрейського Синоду УГКЦ в Україні, яка з 16 по 19 травня проходить під проводом Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, відбулося освячення багатофункціонального центру.

Засідання Синоду проходить саме в новозбудованому багатофункціональному навчально-просвітницькому центрі. У перший день Синоду Блаженніший Святослав освятив каплицю та благословив приміщення зведеного центру, який призначений служити для добра УГКЦ й українського народу. Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Натхненником для будівництва унікального центру став Митрополит Андрей Шептицький, який завжди дбав про належну освіту для української молоді. Чимало коштів Митрополит Андрей вкладав в освітні програми, організував близько 100 експериментальних сільських шкіл зі садівництва та городництва на Галичині, Прикарпатті й Волині.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, держслужбовців і спеціалістів інших сфер діяльності, проводитимуться зустрічі з відомими діячами. У майбутньому тут організовуватимуться лекції з аграрного туризму, СГ менеджменту, СГ страхування, відновлювальної енергетики, кооперації й інших сучасних напрямів. Відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть із новими методами виробництва продукції. Окремо планується організувати реабілітаційні курси для військовослужбовців й учасників бойових дій.

Як ми повідомляли, також із нагоди Дня вишиванки єпископи Архієрейського Синоду, священники Марійського духовного центру та семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого долучилися до Всеукраїнської акції й одягли вишиті сорочки, які є особливою ознакою нашої національної ідентичності та об’єднують усіх українців під час випробування.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ