Католицький ліцей св. Василія Великого запрошує п’ятикласників на навчання

У суботу, 25 березня, у Католицькому ліцеї св. Василія Великого, що знаходиться у м. Івано-Франківськ, відбувся день відкритих дверей для майбутніх п’ятикласників та їхніх батьків.

Для батьків організували зустріч з адміністрацією ліцею. У ході зустрічі, директор ліцею о. Маркіян Букатчук розповів гостям історію закладу та ознайомив їх із особливостями цьогорічної вступної кампанії. Своєю чергою заступники директора, пан Андрій Лемко та пані Юлія Луцишин, розповіли про родзинки навчального та виховного процесу в ліцеї. Батьки також мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

У цей час для діток організували три цікаві майстер-класи: з хореографії, образотворчого мистецтва та технологій. Їх провели учителі закладу – пані Віта Іванишин, пан Ігор Васюта та пан Любомир Худяк.

Один з майстер-класів був благодійним, а саме акція «Великодній дар». Дітки навчилися складати коробки, потім їх розмалювали і отримали своє перше домашнє завдання — наповнити ці коробки засобами гігієни або солодощами. Потім, до Великодня, ці бокси будуть передані діткам зі сходу України.

Зустріч закінчилася спільною екскурсією по навчальному закладу.

Пригадуємо, що Католицький ліцей св. Василія Великого розпочав вступну кампанію для 5 класів на 2023/2024 навчальний рік.

Для того щоб стати учнем ліцею потрібно:

Крок 1: перейти за покликанням: https://docs.google.com/…/1lGbzyh8V2SwriuGc3uL6…/edit….

Крок 2: заповнити до 31 травня 2023 року Google-форму для подачі заявки на вступ.

Крок 3: скласти у червні вступні іспити з української мови та математики.