Митрополит Володимир зустрівся із представниками Архієпархіальних благодійних організацій

Сьогодні, 28 березня, у приміщенні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин зустрівся з очільниками благодійних організацій, які діють при Архієпархіальному управлінні.

На зустріч завітали Синкел у справах соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» о. Володимир Чорній, віцееконом Архієпархії о. Віталій Максимів, керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Іван Стефурак, протопресвітер Голинський о. Анатолій Козак та керівник Мальтійської служби допомоги п. Роман Яручик.

Керівники благодійних організацій обговорили діяльність своїх структур, а також представили Митрополиту Володимиру докладний звіт роботи за 2022 рік, за час повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Очільники окреслили етапи подальшої співпраці між Церквою та іншими волонтерськими структурами. Всі присутні обговорили й виклики часу, перед якими сьогодні стоїть український народ.

Своєю чергою Митрополит Володимир висловив вдячність за працю, яка щодня робиться для того, аби якнайшвидше наблизити перемогу нашої Батьківщини. Він також поблагословив всіх присутніх на подальшу плідну працю у своїх структурах.

На завершення благодійники на чолі із Митрополитом Володимиром прийняли рішення, що перед зборами протопресвітерів, які проходитимуть вже у вівторок, 4 квітня, для всіх охочих, зокрема, представників засобів масової комунікації Прикарпаття, буде представлено діяльність благодійних організацій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за 2022 рік.

Свою працю презентуватиме Архієпархіальний координаційний антикризовий центр Івано-Франківської Архієпархії, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, Мальтійська служба допомоги м. Івано-Франківська, а о. Анатолій Козар представить загальну діяльність всіх парафій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ