Митрополит Володимир освятив ще один автомобіль для ЗСУ

Сьогодні, 28 березня, на подвір’ї Архієпархіального управління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення ще одного транспортного засобу для потреб українських Захисників.

Службовий автомобіль завдяки жертводавцям було доставлено з Італії у співпраці волонтерів та представників Антикризового координаційного центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Транспортний засіб після освячення відразу відправився до українських військовослужбовців 124-тої окремої бригади територіальної оборони, які дислокуються на Херсонському напрямку.

Після Чину освячення Владика Володимир звернувся до військовослужбовців.

«Направду, нам дуже приємно, що спільними зусиллями ми всі працюємо для того світлого дня, коли настане перемога України. Тоді на наших землях буде мир, злагода й любов! Тому у цих важких часах єдність нашого народу гуртує усіх нас в одне ціле, а в єдності сила народу! Щиро Вам дякуємо за цю підтримку та допомогу! Нехай цей транспортний засіб, з Божим благословенням та опікою, допоможе нашим військовослужбовцям, які його потребують», — зазначив Митрополит Володимир у своєму слові.

На завершення події для українських Воїнів співали Многоліття.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ