Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ закликає долучитися до ініціативи «Лікування ран війни»

Підприємцям Прикарпатського краю

Дорогі брати і сестри у Христі,

наш Спаситель, Ісус Христос, покликав кожного з нас бути «Світло для світу…», «Сіллю землі…». Черпаючи силу від Світла нашого Спасителя, Який дав нам найкращий приклад життя і любові людини, ми також маємо наслідувати Його в нашому особистому житті. Любити ближніх, турбуватися та служити іншим — критерій не тільки морального та свідомого життя, а й вияв духовно зрілої людини. Ми, ті які віруємо в Ісуса Христа, покликані реалізовувати Його життя у своєму житті. Апостол Павло у своїх посланнях говорить: «Плекайте ті самі думки в собі, які були в Христі Ісусі» (Флп. 2:5) та «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2:20). Цими словами апостол народів заохочує нас до повної переміни — думок, слів та вчинків в усіх сферах нашого життя.

Перебуваючи в жорстокому часі війни, наше серце, перемінене Духом Святим, не може залишитися осторонь, а прагне допомогти потребуючим. Підтримуючи заклик Синоду Єпископів УГКЦ, ми прагнемо «Лікувати рани війни» у різний спосіб. У кожному храмі щодня підноситься молитва за український народ та воїнство. Українська Греко-Католицька Церква, разом з приналежними до неї благодійними організаціями, з перших днів війни стоїть пліч-о-пліч зі своїм зраненим народом. Безумовно, що у 482-ий день війни кожен з нас відчуває знесилення та виснаження, але маємо пам’ятати, що основна мета ворога — змусити нас втомитися.

Сьогодні хотів би звернутися до Вас, дорогі підприємці нашого Прикарпатського краю. Дорогі у Христі, підприємливість — це особливий Божий дарунок, але разом з цим даром приходить ще й велика відповідальність не тільки за себе та родину, але й за інших, — тих, хто зараз потребує особливої опіки та підтримки. Це найперше наші сміливі Воїни, поранені Захисники, сім’ї загиблих Героїв, діти-сироти, люди з особливими потребами, ті, хто втратив все своє майно. Підтвердженням такої думки є слова Христові: «Кому більше дано, з того більше питатимуть» (Лк. 12:48).

Ми просимо Вас долучитися до ініціативи «Лікування ран війни» в той спосіб, щоб 28 червня, в день проголошення Конституції України, пожертвувати знижку на свій товар чи послугу, яка надаватиметься Вами, для потребуючих, особливо військових, яким зараз найважче.

Наперед щиросердно дякуємо усім, хто відгукнеться на цю ініціативу. Будьте справжнім інструментом в руках Божих у цей день, а Всемилостивий Господь нехай благословить Ваші сім’ї та примножить сторицею Ваші блага. 

З пастирським благословенням,

+д-р Володимир Війтишин

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський

Інформацію та оголошення можна завантажити за посиланням.

Покрокова інструкція:

  1. Мета акції:

Підприємці та покупці спільно долучаються до перемоги, де ніхто не програє (підприємці жертвують націнку, а покупці — знижку, і роблять покупку в акційні дні. По завершенні акції пересилають націнку/знижку через довірених волонтерів для потребуючих або для Збройних Сил України).

  1. Як взяти участь:

2.1. Зайти на офіційний сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (https://ugccif.org.ua/ або https://www.facebook.com/ugccif) та завантажити стандартне оголошення про акцію.

2.2. Заповнити в оголошенні дату акції та суму знижки у цей день.

2.3. Вивісити оголошення на видному місці своєї бізнес-локації.

2.4. По завершенні акції, протягом 3-х днів, перерахувати суму націнки/знижки, наданої в обраний день на благодійність (підприємець самостійно обирає напрямок підтримки та конкретного бенефіціара допомоги).

2.5. Просканувати QR-код на оголошенні, який заведе на спеціально створену групу в Телеграмі для формування звітності.

2.6. У групі просимо внести наступні дані:

  • Назва юридичної особи чи ФОПа;
  • Сума акумульованих коштів;
  • Куди були спрямовані кошти;
  • Документи, які підтверджують перерахування допомоги (чеки, квитанції, розписки);
  • Контактний телефон власника бізнесу.

2.7. Протягом 7-ми робочих днів з моменту завершення акції, Івано-Франківське Архієпархіальне управління опублікує результати даної ініціативи на офіційних Інтернет-ресурсах.

Контактна особа о. Василь Савчин, тел.: +380687631852.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ