Працівники Карітасу організували паломництво для матерів та дружин Захисників

У суботу, 24 червня, працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організували духовно-пізнавальну мандрівку з родинами військовослужбовців із Більшівцівської ОТГ до відпустового місця, що у Погоні.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«43 матері та дружини військовослужбовців з кількох парафій Більшівцівської ОТГ духовно наповнилися через участь у Божественній Літургії, користаючи з Таїнства Сповіді та Святого Причастя», — пишуть працівники благодійної організації.

У часі паломництва прочани пройшли Хресну дорогу, помолилися за Україну, наших Захисників, поранених, полонених, загиблих, зниклих безвісти, за наших дітей.

Глибоко-пізнавальною була зустріч з військовим капеланом о. Володимиром. Спілкуючись з Воїнами, основним посланням, яким особисто хотів поділитися з рідними Захисників, стали слова: «Любіть їх. І хай вони про це знають. Хай саме про це найбільше чують від вас!».

Матері та дружини працювали у групах та складали «Декалог для родини військовослужбовця». Ділилися думками про те, що найбільше ранить та чого б більше хотілося зі сторони людей, які їх оточують.

Виявилося, що найбільше ранять слова, а саме недоречні та некоректні запитання. Сили витримати всі випробування дає духовна складова — спільна молитва, прийняття до серця Святих Тайн та спільнотні зустрічі.

А ще учасниці мандрівки сплели вервиці для наших Захисників разом із жінками-волонтерками, які плетуть їх уже кілька років.

«Дякуємо усім, хто посприяв в реалізації та організації поїздки: адміністрації Погінського монастиря, зокрема о. Антонію за затишок та цікаву розповідь про історію отців-василіян у Погоні, про чудотворну ікону Погінської Божої Матері та два храми з їхніми насправді унікальними особливостями, священникам парафій з Більшівцівської ОТГ та, зокрема, отцю Миколі Цимбалістому за організацію людей з родин військовослужбовців для участі у поїздці», — зазначають на сторінці франківського Карітасу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ