Галич вітає Блаженнішого Святослава

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у понеділок, 9 січня, у третій день Різдвяних свят, прибув у Галич, де очолить Божественну Літургію у храмі Різдва Христового з нагоди величного ювілею — 1125-річчя з часу першої згадки про Галич — одне з найдавніших міст України.

З самого ранку парафіяльна спільнота та численні вірні, які зійшлись з різних околиць, перебували в очікуванні приїзду важливого гостя – Патріарха Святослава. 

Спершу Предстоятеля, біля пам’ятника Королю Данилу Галицькому, зустрічали представники влади — голова Івано-Франківської ОВА — пані Світлана Онищук та міський голова міста Галич — пан Олег Кантор, голова обласної ради — пан Олександр Сич та міський голова міста Івано-Франківська — пан Руслан Марцінків, а також інші представники влади. 

На подвір’ї храму Різдва Христового Главу УГКЦ у супроводі Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владика Володимира Війтишина, Архієпископа і Митрополита Львівського Владики Ігоря Возняка, Єпарха Чернівецького — Владики Йосафата Мощича зустрічали хлібом-сіллю місцева УМХ та хлопчик, представник внутрішньопереміщеної спільноти з Донеччини. 

Відтак Предстоятеля нашої Церкви вітав протопресвітер Галицький та настоятель храму Різдва Христового — о. Ігор Броновський, спільно із запрошеним духовенством та вірними, запросивши Блаженнішого Святослава до храму очолити святкові богослужіння.

Урочистості розпочались з освячення нової ікони з мозаїки Різдва Христового, якою оздобили праву стіну святині. Опісля розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолює Глава УГКЦ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ