Душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали пацієнтів Калуської ЦРЛ

У четвер, 30 березня, у каплиці святого Пантелеймона, що знаходиться у місті Калуш, душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відслужили Божественну Літургію та провели Таїнство Соборування для пацієнтів й працівників Калуської центральної районної лікарні, а також відвідали хворих у медичному закладі.

Моління очолив отець Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства та охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Перед Літургією о. Ярослав звернувся до хворих:

«У цих святих Таїнствах, що їх нині приймаємо, буде присутній Бог, який нас буде укріплювати. Ми не знаємо достеменно природу хвороби: чому вона є. У нашому побуті є така думка, що хвороба є наслідком якогось покарання від Бога. Та це не завжди так. Дивлячись на Святе Письмо, бачимо — коли Господь приходить зцілювати сліпонародженого, люди питають, хто згрішив: він чи його батьки. На що Христос каже: «Ні він, ні батьки, але щоб збулося Слово Боже». Саме це Боже Слово є певним промислом для нас — хвороба завжди є нагодою. Нагодою до вдосконалення та переусвідомлення свого життя. Коли вас хтось запитає «Чому Бог мені це дає?», маєте мати одну відповідь: «Не чому, а для чого…».

Під час Божественної Літургії сотні пацієнтів та працівників Калуської ЦРЛ мали можливість приступити до Таїнства Покаяння, а душпастирі Калуського протопресвітеріату уділили присутнім Таїнство Єлеопомазання.

Згодом священнослужителі відвідали хворих у лікарні, серед яких багато українських Захисників та отців.

Насамкінець медичний капелан Калуської центральної районної лікарні о. Василь Бігун висловив подяку директору Калуської ЦРЛ Морозу Ярославу Петровичу та колективу медичного закладу за сприяння та підтримку у ході відвідин.