«Дзвін пам’яті»: в Івано-Франківську молитовно вшанували загиблих Героїв

У п’ятницю, 31 березня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська відбулася панахида за Героями України, які віддали своє життя на вівтар волі та незалежності нашої держави, та всіма невинно вбитими у російсько-українській війні. Поминальне моління очолив Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.

Щоб вшанувати полеглих, на «Дзвін пам’яті» чисельно зібралися військовослужбовці, рідні та близькі померлих, представники силових структур, мешканці та гості міста й представники влади.

Розпочали пам’ятний захід військовослужбовці, які поклали лампадки до стели та могил загиблих Захисників. У цей час лунала мелодія, яка давно стала символом смерті в боротьбі за правду — «Пливе кача по Тисині».

Згодом всі присутні, під звуки дзвону, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Воїнів та невинно вбитих цивільних.

Відтак розпочалася панахида за Захисниками, яку очолив Владика Микола Семенишин спільно з Владикою Феогностом Бодоряком, вікарієм Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ, духовенством Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви та Православної Церкви України.

На завершення відбулося посмертне нагородження військовослужбовців Збройних сил України. Нагороди отримали рідні та близькі Героїв.

Насамкінець усі присутні виконали Державний гімн України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ