Фахівці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели інформаційну сесію

Нещодавно фахівці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели інформаційну сесію для директорів парафіяльних Карітасів та священників з парафіяльних осередків соціального служіння.

Зустріч розпочалася спільною молитвою та привітальним словом директора франківського Карітасу та Синкела у справах соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ отця Володимира Чорнія.

Опісля працівники Карітасу розповіли про аспекти діяльності благодійного фонду. Під час зустрічі присутні отримали інформацію про:

— політику убезпечення, яка передбачає відповідальність усіх організацій мережі Карітасу України та спрямована на те, щоб їх персонал при реалізації проєктів шанував та захищав гідність усіх людей;

— кадрове діловодство. Як приймати на роботу та звільняти працівників. Розглянули приклади трудових договорів та договорів цивільноправового характеру;

— роботу фахівця з комунікації. Ведення сторінок у соціальних мережах, типи дописів та формат фотографій;

— проєктну звітність. Розглянули приклади та періодичність звітів, як систематизувати звіт працюючи у декількох напрямках.

Фахівці ретельно розповіли про кожен із аспектів діяльності, ділячись власним досвідом. Крім того, вони відповідали на усі уточнювальні питання присутніх.

«Ми сподіваємось, що завдяки спільній роботі ми зможемо зробити більше у служінні ближньому», — зазначають працівники Карітасу на своїй фейсбук-сторінці.