![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277518635_3193200900965566_6596882198466107837_n.jpg)
БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ: щоденна праця, як молитва
Відомий латинський афоризм каже: «Ora et labora», що в перекладі означає «Молися і працюй». Саме за цим кредо живуть сьогодні волонтери Архієпархіального Координаційного антикризового центру. Щоденна молитва плавно перетікає в щоденні обов’язки, мета яких – бути корисними на своєму фронті.
БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ й надалі продовжує своє активне служіння. Щодня сотні волонтерів благодійного фонду ретельно трудяться, щоби забезпечити своїх підопічних всім необхідним.
Для прикладу, вчора, 28 березня, у Центрі приймання вимушених переселенців «Карітасу» волонтери видали близько 400 продуктових наборів.
«Продукти – це наразі найперша і найважливіша потреба для людей, які прибули із зони бойових дій. Кожного дня кількість потребуючих збільшується, а ми не залишаємося осторонь і допомагаємо всіма силами», – кажуть благодійники.
За їхніми словами, вони надають не тільки продукти харчування, а й гігієнічні набори, дитяче харчування, постіль, ковдри, подушки, посуд, медикаменти, одяг, гарячі обіди.
Цю величезну кількість запитів обробляють фахівці та волонтери БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, щоб підтримати вимушених переселенців у складні часи.
Кожен, хто цього потребує, може звернутися до Центру приймання вимушених переселенців, що в Івано-Франківську за адресою вул. Лесі Українки, 1 та отримати необхідну допомогу.
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-276215540_3193203897631933_4338401589601149117_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-276324831_3193345984284391_3391720397293631617_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277169872_3193346037617719_8366083776286553700_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277249542_3193345910951065_7226609031937670152_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277251963_3193200897632233_6126896174486087356_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277351204_3193203914298598_7168141138303892006_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277518635_3193200900965566_6596882198466107837_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277520021_3193345947617728_5025586982145006637_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220329-277537085_3193345850951071_7969064827750624913_n.jpg)
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ