БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ: щоденна праця, як молитва

Відомий латинський афоризм каже: «Ora et labora», що в перекладі означає «Молися і працюй». Саме за цим кредо живуть сьогодні волонтери Архієпархіального Координаційного антикризового центру. Щоденна молитва плавно перетікає в щоденні обов’язки, мета яких – бути корисними на своєму фронті.

БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ й надалі продовжує своє активне служіння. Щодня сотні волонтерів благодійного фонду ретельно трудяться, щоби забезпечити своїх підопічних всім необхідним.

Для прикладу, вчора, 28 березня, у Центрі приймання вимушених переселенців «Карітасу» волонтери видали близько 400 продуктових наборів.

«Продукти – це наразі найперша і найважливіша потреба для людей, які прибули із зони бойових дій. Кожного дня кількість потребуючих збільшується, а ми не залишаємося осторонь і допомагаємо всіма силами», – кажуть благодійники.

За їхніми словами, вони надають не тільки продукти харчування, а й гігієнічні набори, дитяче харчування, постіль, ковдри, подушки, посуд, медикаменти, одяг, гарячі обіди.

Цю величезну кількість запитів обробляють фахівці та волонтери БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, щоб підтримати вимушених переселенців у складні часи.

Кожен, хто цього потребує, може звернутися до Центру приймання вимушених переселенців, що в Івано-Франківську за адресою вул. Лесі Українки, 1 та отримати необхідну допомогу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ