В Старуні провели молитовний вечір за Україну

Кожного місяця, в ніч з 29 на 30 число, в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в с. Старуня, Богородчанського району, відбуваються нічні молитовні чування. Однак війна, яка нахабно ввірвалася в нашу державу, змінила цю традицію та не змінила наших посилених молитов до Господа за мир та перемогу.

У вівторок, 29 березня, близько тисячі вірних з різних куточків Прикарпаття взяли участь у молитовному вечорі, випрошуючи в Господа перемоги та тривалого миру в Україні. Очолив молитви о. Ярослав Тимішак – довголітній духівник Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Розпочалися богослужіння з молитви Хресної Дороги. Чимало священників з Івано-Франківська, а також і з семінарії прибули, щоби разом молитися в родинному селі блаженного Симеона Лукача. Вірні, йдучи стежками цього хресного шляху, роздумували над страстями нашого Спасителя, а отець-проповідник провів очевидну паралель із нашими реаліями.

«Можемо сміливо сьогодні сказати, що наша Батьківщина Україна сьогодні переживає свій хресний шлях. Ми, взявши свого хреста, йдемо за Спасителем на Голгофу. Подібно як тоді, так і зараз, біля нас є люди: одні розділяють наші страждання, підтримують нас; інші засуджують, навіть плюють на нас; а ще інші вдають байдужість чи занепокоєння… В будь-якому випадку, історія Спасителя не завершується Голгофою, але після мук та смерті неодмінно прийде воскресіння. Господь воскрес і Україна також воскресне, перемагаючи цю темряву», – наголосив о. Ярослав Тимішак.

Опісля в храмі святих апостолів Петра і Павла всі молилися молебень в час нападу ворогів. Далі священнослужителі читали молитви на оздоровлення та помазували присутніх вірних освяченим єлеєм.

В часі спільних молитов, численні вірні мали нагоду примиритися з Господом у Святому Таїнстві Покаяння. Для цього майже десяток священнослужителів уділяли це Таїнство в храмі.

Завершився молитовний вечір молитвою Божественної Літургії, в часі якої всі знову просили в Господа перемоги та тривалого миру для нашої Батьківщини-України.

Пригадуємо, що в нашому Центрі паломника «Симеон Лукач» з понеділка по п‘ятницю лунає молитва за перемогу та мир в Україні. Початок о 17.00 год.

У суботу о 17.00 розпочинається Всенічне бдіння.

Запрошуємо і Вас активно молитися до Милосердного Бога за перемогу та тривалий мир у нашій державі.

Пресслужба Центру паломника “Симеон Лукач”