В Обласній Дитячій Клінічній лікарні провели особливу молитву перед фігурою Фатімської Матері Божої

Як ми повідомляли раніше, у понеділок, 28 березня, медичні капелани Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розпочали проведення особливих молитов перед фігурою Фатімської Матері Божої у медичних закладах Івано-Франківська. У перший день молилися в Обласній Дитячій Клінічній лікарні.

За словами організаторів, ці молитви проводяться у світлі акту посвячення Папою Франциском Непорочному серцю Марії України та росії. Як відомо, у Фатімі на початку XX ст. відбулася серія появ Пречистої Діви Марії, під час яких Вона просила молитись за навернення Росії.

«Тому в цей непростий для нас час, коли молимось за припинення війни, за мир і за захисників нашої держави, було організовано проведення таких молитов з тим, хто не може брати прямої участь в богослужіннях, які є при храмах, адже здоров’я змушує їх перебувати в лікарні», – пояснюють медичні капелани.

Моління в Обласній Дитячій Клінічній лікарні розпочали з Божественної Літургії. Богослужіння відбулися за участі Голови комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Ярослава Рохмана, Президента Асоціації капеланів охорони здоров’я УГКЦ о. Руслана П’ясти, капелана ЦМКЛ о. Романа Терлецького, а також капелана ОДКЛ о. Миколи Катрича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарнях Івано-Франківська молитимуться перед фігурою Фатімської Матері Божої

Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді о. Ярослав Рохман наголосив на тому, що молитва дає в нашому житті фундамент, яким є сам Бог, який пообіцяв, що завжди буде поруч.

За його словами, дуже важливо в часі війни зберігати довіру до Бога та консолідацію з ближніми, щоб усі ми були єдині.

«Насамкінець, в часі війни вкрай важливо залишатись на своєму місці і працювати. Робите те, що маю робити, працювати віддано, але не на виснаження», – зазначив проповідник.

Священник пригадав, що Пресвята Богородиця у своїх об’явленнях говорила, що тільки постом і молитвою можна зупинити війну.

Після Служби Божої всі молилися Молебень під час війни проти супротивників.

Фігура Матері Божої по декілька днів знаходитиметься в різних медичних установах на території нашої Архієпархії. Так що прийти та особисту розмову з Богом у тиші зможе кожен охочий.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ