Анонс! Чернеча родина Воплоченого Слова традиційно запрошує чоловіків та жінок на духовні вправи

Чернеча родина Згромадження Воплоченого Слова традиційно запрошує на духовні вправи, згідно з методом св. Ігнатія з Лойоли, які триватимуть з 6 по 10 лютого 2024 року в м. Івано-Франківськ (для чоловіків) та в м. Бурштин (для жінок).

Про це повідомляє пресслужба згромадження.

Ця духовна практика дозволяє:

– краще пізнати Бога, щоб більше Його любити;

– відкрити Божу волю щодо себе та укріпитися, щоб слідувати за нею;

– відновити духовні сили;

– впорядкувати духовне життя;

– зробити чи осмислити свій життєвий вибір.

Не зважаючи на те, що ці вправи були створені святим майже п’ять століть тому, вони ніяк не втратили своєї актуальності в наш час і є найкращою допомогою в «реанімації» духовного життя. Доказ цьому – ствердження верховних ієрархів вселенської Церкви:

– папа Пій ХІ стверджував, що “Вправи святого Ігнатія є завершеним кодексом законів, яким належить користуватися всім добрим солдатам Христа”;

– святий Іван Павло ІІ проголосив, що “для більшої слави Бога і для спасіння душ, доброта Творця, у своєму дивовижному плані, уділила Церкві особливу допомогу через святого Ігнатія з Лойоли з необмеженим розвитком духовних вправ”.

Довідково:

Для чоловіків/хлопців духовні вправи відбудуться у чоловічому монастирі Згромадження Воплоченого Слова — м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова 32.

Для запису звертатись: о. Йосафат Бойко, ВС
josafatboyko@ive.org
0989488025

Для жінок/дівчат духовні вправи відбудуться у жіночому монастирі сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара у Бурштині (вул. Т. Шевченка 57).

Для запису звертатись:
с. Марія Духа Святого
c.sanjose@servidoras.org
0968217713

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ