У стінах Католицького ліцею відбулася конференція, присвячена святому Василію Великому

Місяць січень у Католицькому ліцеї святого Василія Великого присвячений особливій постаті, покровителю навчального закладу — святому Василію Великому.

Нещодавно до учнів завітали представники однієї із найбільших монаших спільнот — Чину святого Василія Великого: о. Артемій Новіцький, ігумен монастиря отців-василіян, настоятель храму Царя Христа, та о. Григорій Анастасин, духівник початкової Католицької школи святого Василія Великого. Про це інформують на фейсбук-сторінці закладу.

Отці провели для учнів цікаву конференцію про святого Василія Великого. Розкрили цікаві факти з життя святого, яких цінностей та правил дотримувався Василій Великий, про його шлях до покликання, а також про Василіанський чин.

Розповідаючи про святого, отці зазначили, що постать Василія Великого є прекрасним прикладом того, як потрібно служити іншим, любити свого ближнього й шукати Бога повсякчас.

Діяльність Василія Великого залишила великий слід в історії Церкви. Святий залишається великим джерелом натхнення для багатьох поколінь.

Насамкінець спікери побажали учням аби покровитель ліцею був для них найкращим прикладом наслідування у мудрості та любові до Бога.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ