Мальтійська служба допомоги продовжує надавати психосоціальну підтримку для діток

Мобільний ігровий простір «Kinder Mobile» Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ продовжує мандрувати Прикарпаттям та відвідувати маленьких вихованців шкіл, дитячих садків та спеціалізованих навчальних закладів. Одним з останніх став візит до ліцею імені Романа Шухевича,  де у формі інтерактивного квесту волонтери розповіли учням про принципи здорового харчування.

«Діти мали змогу скласти повноцінне корисне меню, пройти вікторину, посадити справжню цибульку та навіть приготувати корисні цукерки», — діляться волонтери на своїй фейсбук-сторінці.

Благодійники зазначають, що тема здорового харчування є важливою, адже вона визначає наше фізичне та психічне благополуччя. Обговорення цієї теми допомагає формувати здорові звички вже з юності, а правильна харчова поведінка сприяє зміцненню імунітету, покращує концентрацію та енергію.

Особливими є ті тренінги, які проводять під час повітряної тривоги. Саме у таких умовах і відбувався квест для юних ліцеїстів:

«Працюючи у спеціально відведених приміщеннях, що слугують укриттями, бачимо, наскільки важливою є складова психологічного розвантаження та зменшення рівня тривоги у дітей. Та всупереч несприятливим умовам, радіємо, що діти прагнуть до нових знань, охоче комунікують та не втрачають своєї дитячої допитливості й безпосередності», — йдеться у дописі.

Зазначимо, цей проєкт реалізує Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську, Львові та Берегово у співпраці з міжнародними партнерами. Зокрема, за підтримки Malteser International Malteser in Deutschland Johanniter-Unfall-Hilfe e.V. Aktion Deutschland Hilft та інших.м

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ