#ЗгадатиВсе: Сьогодні минає десята річниця з дня смерті Владики Миколи Сімкайла

У неділю, 21 травня, минає десята річниця з дня відходу до вічності справжнього мужа віри і будівничого Церкви – Владики Миколи Сімкайла, єпископа Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ.

Варто згадати, що 20 лютого 1990 року Грамотою Владики Софрона (Дмитерка) о. Микола Сімкайло був призначений парохом Катедрального собору Воскресіння Христового, що в м. Івано-Франківську. Також Єпископська хіротонія о. Миколи Сімкайла відбулася 12 липня 2005 року, на празник Святих первоверховних апостолів Петра і Павла, в Катедральному соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська.

Нині покійному владиці найбільше завдячують за служіння Богові у важкі часи підпілля.  Крім того, його пам’ятають як доброго вчителя та будівничого, що ревно працював на благо своєму народові. З-під руки владики Миколи вийшло у світи чимало священників, в пам’яті яких Єпископ досі залишається зразковим прикладом для сучасників.

Світлі спогади про Владику Миколу, плоди його добрих справ, завжди будуть жити в серцях духовенства й вірних. У цей пам’ятний день єднаймося спільною молитвою за упокій душі спочилого пастиря, просячи Господа дарувати йому блаженне вічне життя.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

за матеріалами пресслужби Коломийської Єпархії УГКЦ