В Івано-Франківську молитовно вшанували жертв політичних репресій

У неділю, 21 травня, в Меморіальному сквері молилися поминальне богослужіння до Дня пам’яті жертв політичних репресій. Моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Поминальні заходи розпочалися із хвилини мовчання, у часі якої присутні віддали шану всім, хто поліг у жорстокій боротьбі українського народу проти окупантів.

Опісля цього відбулася панахида, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та священнослужителів ПЦУ.

Помолитися за Героїв прийшли сотні громадян — представники влади, військовослужбовці, рідні та друзі загиблих на Майдані, в АТО та у жорстокій російсько-українській війні, а також небайдужі франківці.

По завершенню моління представники Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської міської ради вручили посмертні нагоди родинам полеглих Захисників України.

Їх отримували дружини, діти та родичі загиблих Героїв.

Відтак всі присутні виконали Державний гімн України.

На завершення представники влади поклали квіти до могил військовослужбовців, які віддали своє життя за Незалежність України.

Вічна пам’ять полеглим за волю і кращу долю України! Шана і низький уклін їхнім сім’ям.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ