«Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу» – екосоціальна ініціатива УГКЦ

Бюро УГКЦ з питань екології запрошує загально-освітні заклади, катехитичні школи та позашкільні навчальні заклади взяти участь у конкурсі «ЗДАЙ МАКУЛАТУРУ – ЗБЕРЕЖИ ДЕРЕВО – НАБЛИЗЬ ПЕРЕМОГУ», а також долучитися до Всеукраїнської акції «Сади Перемоги».

Мета Конкурсу: підвищення екологічної свідомості учнівської молоді через популяризацію роздільного збору відходів, озеленення довкілля та відновлення природної спадщини Творця, яку нещадно руйнує ворог.

Умови:

Участь у Конкурсі передбачає наступні етапи: збір макулатури, її зважування та реалізацію, закупівля за виручені кошти саджанців та їх висадка в рамках Всеукраїнської акції «Сади Перемоги».

До 12 квітня на електронну адресу Екобюро УГКЦ еkоburougсс@ukr.net потрібно надіслати:

  • Інформацію про учасника: назву навчального закладу та ім’я, прізвище й контактний номер телефону відповідальної особи;
  • Відсканований документ, що підтверджує вагу зібраної макулатури, яку було відвантажено до пункту прийому вторсировини;
  • Світлини самого процесу та кінцевого результату збору макулатури;
  • Світлини насадження дерев в рамках Всеукраїнської акції «Сади Перемоги».

Наприкінці квітня буде оголошено переможців Конкурсу. Призери отримають цінні подарунки у формі комплектів контейнерів для роздільного збору відходів та видання Бюро УГКЦ з питань екології на тему екологічної освіти та виховання.

Заохочуємо до висвітлення інформації про Конкурс та Вашу участь в ньому на власних веб сайтах та соціальних мережах із хештегами #Здай_макулатуру_збережи_дерево та #Сади_Перемоги.