![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-20_16-33-45-884.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-20_16-33-45-884.jpg)
Організатором тренінгу стала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. А реколектантом для медичних капеланів став о. д-р Юрій Щурко, який є деканом філософсько-богословського факультету в Українському католицькому університеті, що у місті Львів.
У часі реколекцій душпастирі матимуть змогу детально розглянути всі чуда зцілень, які описані у Євангелії від Марка.
Духовні вправи для священнослужителів відбуваються у Брюховичах, що на Львівщині.
Повідомив о. Ярослав Рохман